Blog Köşesi

Kına Gecenizde Kızlara Eşsiz Bir Sunum HazırlayınBu özel gününüzde sizi yalnız bırakmayan arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz fotoğraflarla hazırlayacağınız sunum onları çok şaşırtacaktır.


Kına Gecelerinde Beklenmedik HediyelerKına heyecanlıdır, keyiflidir. Kendisi kadar hazırlıkları da keyifli olan kına gecenizi neşelendirecek, neşenize neşe katacak sürprizlerle dolu bir kına gecesinde hediyelerde olmazsa olmaz artık. Kına konseptine uygun olarak hazırlanmış hediyelerle misafirlerinizi şaşırtıp, mutlu edebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla çektirdiğiniz fotoğraflardan seçeceğiniz birkaç kareyi, sizi mutlu gününüzde yalnız bırakmadıkları için bir teşekkür notunun da yazılı olduğu sevimli bir zarfta adreslerine postalayabilirsiniz.


Kına Gecelerinde Yemek Nasıl OlmalıKına gecesinde ikramlar lezzetli, az ama öz olmalı. Kına gecesinde herkesin dans edeceği düşünülerek ağır yemekler de verilmez. Hatta çoğu zaman kına geceniz için içecek ve kuruyemiş yeterli olacaktır. Ama ille de minik bir açık büfe olsun istiyorsanız, hafif ve lezzetli atıştırmalıklardan yana tercih kullanabilirsiniz.


Kına Geceleri Artık Daha Şık ve UnutulmazKına geceleri 2-3 yıl öncesine kadar, özellikle büyük şehirlerde unutulmaya yüz tutmuşken, dizilerin ve ünlülerin etkisiyle, eskisinden çok daha fazla talep görerek dödü hayatlarımıza. Artık gelinler bir geceliğinede olsa sultan olmak için Hürrem kıyafeti giyip, gösterişli takı ve aksesuarlar takıyorlar. Bol eğlenceli ve coşkulu aynı zamanda da bir o kadar duygusal geçen kına gecelerinde, geleneklerimiz unutulmuyor.


Dj Kiralama ( Bayan Dj - Bay Dj )Düğün, kına gecesi, doğum günü, özel gecelerinizde ve açılış ve benzeri etkinliklerinizde Bay Dj ve Bayan Dj, profesyonel ekibimizle organizasyonlarınıza renk katıyoruz. Bilgi için lütfen irtibata geçiniz.


Dansöz KiralamaDoğum günü partilerinde, şirket eğlence gecelerinde, düğün ve kına gecelerinde ve dilediğiniz tüm organizasyonlarda sizler için profesyonel dansözlerimizle dansöz kiralama hizmeti vermekteyiz. Dansöz kiralama hizmeti için bir telefon yeter. Dansözlerimizi foto galeri bölümünden görebilirsiniz.


Kahveci Güzeli KiralamaKına Gecesi organizasyonlarınızda bizden paket organizasyon hizmeti alabileceğiniz gibi dilerseniz Kahveci Güzeli kiralama talebindede bulunabilirsiniz. Kahveci Güzeli hizmetimizde foto galeride göreceğiniz standımız ile birlikte bir bayan personelimiz bindallı kıyafeti ile bu özel gecenizde sizlere hizmet vermekteyiz.


Taht KiralamaKına gecelerinin ve sünnet organizasyonlarının vazgeçilmezi taht kiralama hizmetimizle de bu özel günlerinizde sizlerin yanındayız. Taht kiralama fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Taht fotoğraflarını foto galeri bölümünden görebilirsiniz.